REKLAMY


Tutaj możecie zostawiać wszelkie linki do swoich blogów wraz z ich opisem. Na pewno was odwiedzę. Kultura jednak wymagałaby tego, że przed zostawieniem tutaj jakiegokolwiek spamu przeczytałbyś rozdział mojego opowiadania i go skomentował. :)

25 komentarzy:

 1. To zaskakujące jak życie jednego człowieka może zmienić się w kilka sekund. Życie składa się z różnych momentów i dobrych i złych. Naszym zadaniem jest się podnieść z każdego dołu ,ale gdy nie mamy oparcia od rodziny, przyjaciół to jest trudniej. Znacznie trudniej...


  Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wtedy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro? - Phil Bosmans

  Zapraszam serdecznie : http://www.thirteen-objectives.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Barcelona to miasto dusz.
  Każdą z nich otacza pewna tajemnica. Każda pragnie otrzymać tu ukojenie, którego tak bardzo potrzebuje. Towarzyszy im ciche rozbijanie się morskich fal o falochrony oraz melodia grana przez grajka pod drzewem pomarańczy.
  Elizabeth jest jedną z takich dusz. Pragnie zapomnieć o przeszłości, która zaciska kajdany na jej dłoniach. Swoją wolność odnajduje w tangu, namiętnym tańcu, który połączy ją z tajemniczym Harrym, kolejną udręczoną duszą. Mężczyzna pisze romantyczne listy, które zawierają jeden opis, zamknięty w szklanej butelce, dryfującej wśród fal. I gdy nastanie jesień dowiemy się o tajemnicy w nich zapisanej. Czy miłość jest silniejsza niż śmierć ? Czy sekrety rozdzielą dwójkę przyjaciół ? A najważniejsze, czy zakończenie będzie szczęśliwe ?
  barcelonskie-tango.blogspot.com
  Zapraszam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
 3. Nudzisz się? A może nie masz po prostu nic do czytania, a nie masz czasu na kilkuset stronicowe książki? W takim razie wpadnij do mnie!
  Nie, to nie jest fanfiction, czy opowiadanie autorskie, które będzie ciągnięte w nieskończoność. To jest... zbiór opowiadań!
  No weź... nie mów, że nie kręci Cię myśl o przeczytaniu kilku(nastu) opowiadań fantasy, czy też obyczajowych? Chyba, że wolisz scine-fiction... zaraz, zaraz, przecież taki tekst n a p e w n o też tam znajdziesz!
  W skrócie: zapraszam Cię na mojego bloga z krótkimi opowiadaniami! Przyjmę Cię tam z szerokim uśmiechem i otwartymi ramionami!
  http://kotolaczka-pisze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wszyscy wiemy, początki są trudne, a ja po długiej przerwie zaczynam praktycznie od zera. Mogę liczyć na wsparcie? :) Opis opowiadania poniżej:
  Charlie pierwszy raz spotyka ją na imprezie. Isobel wydawała mu się miłą dziewczyną, ale kiedy spotyka ją po raz drugi, tym razem w szkole, czar pryska. 'Miła' z pewnością nie jest przymiotnikiem jakim Charlie określiłby Isobel. Dziewczyna reprezentuje wszystko, czym Charlie najbardziej gardzi. Bogactwo, próżność, chamstwo, dążenie po trupach do celu.
  Jednak jest między tą dwójką coś, co ich przyciąga. Przypadkowe zrządzenia losu, czy też nie? Ich burzliwa znajomość stanie się sensacją roku w liceum Lincolna. Napięcie między nimi narasta, aby w końcu pęknąć, gdy ta z pozoru zupełnie różna od siebie dwójka zbliża się do siebie niebezpiecznie blisko.
  Oboje zarzekają się, że to był jeden, jedyny raz. Ale czy na pewno? Kiedy Isobel dowiaduje się o czymś, co być może połączy ci na zawsze, całe jej życie legnie w gruzach. http://your-perfect-imperfections-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. 18 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU !!
  ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA PROLOGU NA BLOGU: HTTP://LOMNGKSZTDORY.BLOGSPOT.COM/
  HISTORIA Z BOHATERAMI TEENWOLF, TVD I INNYMI!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak łatwo można zniszczyć wszystko co się budowało przez lata - związek, przyjaźń, rodzinę. Jednakże umiejętności, które się zdobywa zawsze będą z tobą. Na rozstaju dróg stawała niejednokrotnie Taylor. Kobieta o wielu twarzach. Nie da się jej przekupić. Zawsze walcząca do końca. Która twarz jest prawdziwa?
  http://gorycz-snu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam w wolnej chwili na rozdział trzeci: http://lot-kosoglosa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam też do siebie:)

  Akademia Penhalow to tajemnicze i dziwne miejsce. Co roku trafia tam nieliczna grupka wybrańców. Nikt nie wie co dzieje się w akademii, a dzieci które ją ukończą nigdy więcej o niej nie mówią.

  Tym razem do akademii trafia ósemka nastolatków w tym Octavia DeVitto.
  Nastolatkowie jeszcze nie wiedza dlaczego wysłano ich do mrocznej akademii, gdzie dyrektorem jest sama Miranda Penhalow - prawnuczka sławnego Gerharda Penhalow założyciela owej akademii w wiktoriańskim stylu.
  Lecz niedługo na własnej skórze przekonają się jak mroczne sekrety skrywają mury tej szkoły...

  http://be-careful-who-you-trust.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na nowy rozdział:
  76-hunger-games-sectus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. ZAPRASZAM! ---> http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/

  Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
  Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

  Brak zasad.
  Brak współczucia.
  Brak jakichkolwiek uczuć.

  Nikt nie chciałby takiego życia.
  Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
  Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
  ONA NIE MIAŁA WYBORU

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na nowy rozdział http://essence-of-spark.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń

 12. Sfera blogów to nie tylko spis opowiadań pisanych przez pewne perełki, ale i urocze miejsce w którym znajduje się pełno potrzebnych rzeczy do użytku własnego. Znajdziesz tu kody do edycji wyglądu bloga, sygnatury, instrukcje, spis blogów itp. Z czasem pojawią się tutaj zwiastuny, szablony, gdy tylko założycielka ogarnie robienie nagłówków (czarna magia). Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania które was dręczą.
  Z drugiej strony Sfera Blogów ma na celu połączyć osoby o wielkiej wyobraźni, aby nawiązać z osobami dzielącymi tą samą pasję - jakąś relację.
  http://sfera-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. 1753 rok. Złoty rok dla piratów. Kompanie brytyjskie i hiszpańskie dzielnie walczą z piratami. Ci jednak nic sobie nie robią z groźby stryczka. Jednym z najsilniejszych pirackich statków dowodzą trojaczki, siostry Rodriguez. Gdy Sao Feng zbiera V Trybunał Braci, trojaczki postanawiają nie czekać, lecz ruszyć, by pokazać staremu Trybunałowi, że czas na zmiany. Ale i stary i nie taki poczciwy Jack Sparrow nie próżnuje. Ma już swoją Perłę, co uważa za szczyt szczęścia, jednak gdy wpada w kolejne kłopoty, musi on zawiązać sojusz z kapitanem Latającego Holendra, którego wcześniej zdradził. Tylko, czy William Turner mu pomoże? I co z kłopotami Jacka mają wspólnego siostry Rodriguez?
  http://wladcy-siedmiu-morz.blogspot.com
  Zajrzysz?

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam na nowy rozdział:
  http://wladcy-siedmiu-morz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam na opowiadanie New Beast
  Wszystkimi rządzą zakazy i nakazy.
  Konsekwencją bycia nieposłusznym - w najlepszym przypadku - jest natychmiastowa śmierć.
  Takie zasady panowały w Ertun od wieków. Hierarchia była rzeczą świętą i nikt nie miał prawa jej podważać.
  Wszyscy, bez wyjątków, podlegali Pierwszemu.
  A jednak Hope, jako jedyna pozostała nieujarzmiona.
  Jakie będą tego konsekwencje ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam :>

  " Jestem Lucyfer.
  Wyszłam prosto z piekła,
  aby udowodnić ludziom,
  że z diabłem się nie zadziera."

  OdpowiedzUsuń
 17. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Wikipedia twierdzi, że mitologia grecka to zbiór mitów przekazywanych przez starożytną grecką tradycję, opowieści o bogach i herosach, wyjaśniających miejsce człowieka w świecie oraz samo funkcjonowanie świata, jego stworzenie i historię.
  Ty też myślisz, że to tylko bajki? Nic nieznaczące historie, które układali starożytni Grecy, żeby wyjaśnić, dlaczego powstawały pory roku czy skąd się wzięli ludzie? Och, śmiertelniku, jesteś w błędzie, a oznacza to, że muszę cię z niego wyprowadzić.
  Silena Beauregard jest córką legendarnej Afrodyty. Co roku jeździ na wakacje do Obozu Herosów, gdzie spędza czas ze swoimi półboskimi przyjaciółmi. Jej ojciec, otrząsnąwszy się po przelotnym romansie z Afrodytą, znalazł nową partnerkę, za którą Silena nie przepada. Dziewczyna ma kłopoty z czaromową, specjalnym darem bogini miłości dla swoich dzieci, siostra chce odebrać jej stanowisko grupowej domku Afrodyty, a wszyscy, których poznaje, okazują się być nie tym, kim Silena chciałaby, by byli. A może to ona się oszukuje?
  "Można się zmienić, pozostając nadal sobą, a prawdziwa miłość może nadejść wtedy, kiedy się jej nie spodziewasz".
  Sny, intrygi, romans, mitologia - to tylko część tego, co odkryjesz, jeśli przeczytasz historię Sileny.
  Chyba że się boisz, że i ty być może w to uwierzysz i na każdym kroku będziesz widział bogów, którzy ingerują w twoje życie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Pieprzę wszystkie choinki, światełka, bombki, prezenty, bałwany, śnieg i cały ten cyrk, skoro do szczęścia wystarczysz mi tylko Ty.
  Ha, mam pieprzone osiemnaście lat, a nadal brzmię, jakbym urwała się z planety wiecznych dwunastolatków. To chyba przez tę całą miłość, od zawsze wiedziałam, że to źle na mnie zadziała, ale... te niebieskie błyszczące tęczówki... STOP.
  Dwanaście miesięcy. Niby nic, ale wszystko wywraca się do góry nogami. Chcecie zobaczyć jak ta na pozór banalna historia zaczęła mieć swoje istnienie? Zapraszam do wehikułu czasu i... widzimy się za dwanaście miesięcy. Wstecz!

  http://extraordinary-diary.blogspot.com - serdecznie zapraszam na prolog! :)

  OdpowiedzUsuń
 20. http://assassins-creed-revenge.blogspot.com


   - Jak tam hiszpański galeon, Thatch? - spytał mężczyzna w białym, niecodziennym stroju. Kaptur przypominający ptasi dziób skrywał jego oblicze, a na nadgarstkach widniały ciasne, skórzane bransolety. 
  - Miarkuj się Kenway! - warknął pirat uderzając pięścią w stół. Miał reputację nieustraszonego, a ten chłystek właśnie ją podważał. - Aby utrzymać Nassau potrzebujemy tego statku. Potrzebujemy sojuszników, a ty o ile wiem, wszystkich kandydatów posłałeś na dno.
   - Nie wszystkich. Jest przynajmniej jeszcze paru piratów, którzy mogliby nam pomóc. - Wtrącił Vane, siadając przy stole. Czarnobrody uniósł na niego swoje spojrzenie, a gdy zrozumiał o co chodzi kapitanowi "Łowcy", stanowczo pokręcił głową.
  - Och, ty i Edward jesteście siebie warci. Obaj gonią za bajkami.
   - To nie bajka. Hiszpanie omijają tą zatokę szerokim łukiem nie bez powodu, to jest port Echa. 
  - "Echo Stłumionego Buntu" to jeszcze gorsza legenda od "Latającego Holendra"! Oba nie istnieją, ale o tym pierwszym ledwo kto słyszał!
   - A jednak, mój informator doniósł, że widziano statek z tą nazwą na burcie.
   - Ja się piszę. - Uśmiechnął się Kenway, uderzając dłonią w stół. - Powiedz mi tylko gdzie go ostatnio widzieli, a zdobędę wam ten statek i jeśli Calypso będzie łaskawa, utrzemy nosa i Anglikom i  Hiszpanom!
   - Aye! - rozległo się zgodnie wokół stołu, kufle uderzyły o siebie, mocząc rumem stolik i kapelusz Czarnobrodego. Thatch zaklął przy tym ostatnim i wytrzepał ukochane nakrycie głowy, posyłając Kenway'owi mordercze spojrzenie. Kiedy ten chłystek zmienił się w takiego kapitana? A no tak, kiedy służył pod jego komendą. Kiedy z korsarza, zmienił się w pirata, gadającego w kółko o Templariuszach i Asasynach. Czyli innymi słowy - w kolejnego szaleńca chcącego trochę zarobić.

  Bractwo Asasynów powoli znika z kart historii, Templariusze zawładnęli lądem, a teraz sięgają po morza i oceany, jednak żeby to zrobić, muszą wyeliminować główne zagrożenie, jakim są piraci jak asasyn Edward Kenway, Edward Thatch, Charles Vane, Adewale i Calico Jack. Jedyną nadzieją Nassau jest legendarne „Echo Stłumionego Buntu” statek, któremu nie straszne sztormy, huragany czy kule armatnie. Statek, którego załoga nigdy się nie starzeje i nie ginie. Statek, którego kapitanem jest potwór i asasyn, a teraz ów kapitan powraca by pomścić bractwo i na pewno nie będzie na posyłki bandy pijaków z zatoki piratów.

  OdpowiedzUsuń
 21. Mówią że miłość jest skomplikowana. Pełna zakrętów, plecionych dróg.
  Mówią, żeśmy stworzeni po to by kochać.
  I z wszystkim się tym zgodzę.
  Ma ona również twarze. Każda diametralnie różna.
  Posiada swoje wzloty i upadki.
  Ta piękna pani nieraz wymaga od człowieka cierpliwości i wytrwałości.
  Czasem znika, a czasem zostaje aż po grób.
  A jak się działo w uczuciu Victorii i Ericka ?
  Opowiem wam o 40 dniach ich miłości.
  O twarzach, które im ukazała owa dama.
  http://loveof40days.blogspot.com/

  Zapraszam, a ja w wolnej chwili biorę się za czytanie twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam na piąty rozdział przygód Charliego z okazji Nowego Roku! :)
  http://memoryisnotdevice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Masz prawo popełniać błędy, ale nikt nie dał ci takiego prawa jak niszczenie innych rodzin. Nie jesteśmy tacy sami, nigdy nie byliśmy, rozumiesz? Nie jestem osobą, która kieruje się zemstą, ale istnieją wyjątki, prawda? Ty jesteś nim. Moim wyjątkiem.
  http://trzy-zero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Masz prawo popełniać błędy, ale nikt nie dał ci takiego prawa jak niszczenie innych rodzin. Nie jesteśmy tacy sami, nigdy nie byliśmy, rozumiesz? Nie jestem osobą, która kieruje się zemstą, ale istnieją wyjątki, prawda? Ty jesteś nim. Moim wyjątkiem.
  http://trzy-zero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://na-granicy-linii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli czytasz zostaw po sobie miły ślad.